Hududeli Yerel Haber Sitesi
Ana Sayfa GÜNDEM 5 Mayıs 2018 29 Görüntüleme

Salihiddin Hoca, Dengeleri Değiştirdi

Kilisli Eğitimci Salihiddin Ataköşker, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nden milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı. Salihiddin Hoca’nın aday adayı olması sonrasında Kilis’te ki dengelerde değişti.
Ataköşker, AK Partililer başta olmak üzere bütün kesimlerin takdirini toplayan, uzun soluklu bir kampanya sürecini başarıyla yürüten, memleketimizde sevilen bir isim. Yıllardır yürüttüğü eğitim alanındaki çalışmaları, Kilis’ te etkin rol aldığı sivil toplum örgütleri ve her kademede yerine getirdiği vazifeler ışığında elde ettiği tecrübelerle teşkilat içerisinde heyecan yaratan bir aday adayı.
Ataköşker’in aday adaylığı sonrası, vatandaşların sıcak bakacağı isimlerin aday gösterilebileceği konuşuluyor.
Ataköşker, ortak akılla yönetilen, evrensel değerleri ilke edinen, kurumsallaşmış ve gelenekleri olan, bilgi ve teknoloji üreten, problem çözen, bulunduğu kentle gerçekten samimi bağları olan, paydaşları ile nitelikli birlikteliği olan, seçmenlerinin aidiyet duygusu ile bağlı olmaktan gurur duyduğu, herkesin kendisini özgürce ifade edebildiği bir Kilis hedeflediğini kaydetti.
Düsturunun liyakat ve adalet olduğuna vurgu yapan Ataköşker, “AK Parti’deki milletvekili aday adaylığı başvuru sürecini belirleyecek olan bu seçim sürecinin sadece projelerin, hedeflerin ve etik değerlerin konuşulduğu, seviyeli bir ortam ve anlayış içinde geçmesini, sonucun şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz eder, en kalbi muhabbetlerimi sunarım.” dedi.
Haber : Nezir ÇAĞLAR

Tema Tasarım | Sıcakoğlu Web Tasarım