HACI FADILOĞULLARI BAKLAVA İLE MEMUR-SEN ARASINDA İNDİRİM ANLAŞMASI

Kilis’te tatlı sektöründe ilk akla gelen firmalardan olan Hacı Fadıloğulları Baklava ile Kilis Memur-Sen İl Temsilciliği arasında indirimli alış veriş protokolü düzenlendi.
Kilis Memur-Sen Şube Başkanı Bekir Şen ile Hacı Fadıloğulları Baklava sahibi İbrahim Halil Toprak arasında düzenlenen protokol ile Memur-Sen’e bağlı sendika üyeleri tüm tatlı çeşitlerinde %10 indirimden faydalanabilecek.
Kilis Memur-Sen Şube Başkanı Bekir Şen, yaptığı açıklamasında ‘’Hacı Fadıloğulları Baklava ile Memur Sen Temsilciliğimiz arasında Memur Sen’e bağlı sendika üyelerimize yönelik tüm tatlı çeşitlerinde %10 indirim anlaşması imzalandı. Sendika üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.’’ Dedi.
Hacı Fadıloğulları Baklava sahibi İbrahim Halil Toprak ise ‘’Firmamızın 102. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında dede ve baba mesleğimizi severek yapıp başta Kilis halkına ve dünya geneline Kilis’e has tatlılarımızı sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bugün büyük bir üye kitlesine sahip olan Kilis Memur-Sen Şubesi ile düzenlemiş olduğumuz tüm tatlı çeşitlerimizde geçerli olmak üzere %10 indirimli protokolümüzü imza altına aldık hayırlı uğurlu olsun diyorum.’’ Diye konuştu.
Haber : Şükrü UNCUOĞLU

Etiketler

hududeli79