Hududeli Yerel Haber Sitesi
Ana Sayfa GÜNDEM 10 Şubat 2018 26 Görüntüleme

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin, zeytin dalları ile karşılandı 

JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ARİF ÇETİN, BİR DİZİ İNCELEMELERDE BULUNMAK ÜZERE GELDİĞİ KİLİS’TE ZEYTİN DALLARI İLE KARŞILANDI.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, bir dizi incelemede bulunmak üzere geldiği Kilis’te zeytin dalları ile karşılandı.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin beraberinde generaller ile birlikte helikopterle Gülbaba Hudut Taburuna geldi. Burada askeri yetkililerden bilgi alan Çetin, daha sonra helikopterle İl Jandarma Komutanlığına geldi. Burada Kilis İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Başaklıgil ile askeri yetkililer tarafından karşılanan Çetin, daha sonra Kilis Valiliğine geldi. Çetin burada çocuklar tarafından zeytin dalları ile karşılandı. Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan’la basına kapalı bir görüşme gerçekleştirdi.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan ve Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ile birlikte yürüyerek geldiği Kara Kadı Camii’nde Cuma namazı kıldı

Tema Tasarım | Sıcakoğlu Web Tasarım